Yolcu Uçağı Kiralama

MEK JET, acil tahliye veya grup seyahatleriniz için sizlere dünya çapında yolcu uçağı kiralama hizmeti sunmaktadır. MEK JET, sunduğu yolcu uçağı kiralama hizmeti ile iş seyahatleriniz veya grup seyahatleriniz için avantajlı uçuş programları sunmaktadır. Çok uluslu firmalar, spor kulüpleri, taraftar grupları, müzik grupları, resmi ziyaretler, fuar ziyaretleri veya bayi toplantılarınız ve pek çok etkinlik için hızlı ve güvenli ulaşım hizmeti verilebilmektedir. Talebinize yönelik uygun uçak modelini ve fiyatlandırma için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yolcu Uçağı Kiralama

Yolcu uçağı kiralama alanında hizmet alabileceğiniz alanlardan bazılarını inceleyebilirsiniz

Personel Taşıma Lojistiği

Firmanızın personellerinin dünyanın herhangi bir yerine zamanında ulaştırılması,tarifeli uçuşların olmadığı bölgelere veya az gelişmiş bölgelere olan lojistik ihtiyaçlarınız doğrultusunda ihtiyacınıza uygun teklifler sunabiliriz.Aktarmalı uçuşlara,tarifelere bağlı kalmaksızın özel uçak kiralama hizmetimizle personelleriniz için güvenli ve hızlı ulaşılması gerekilen bölgeye ulaştırılmasını ve talep edilirse geri döndürülmesi konusunda firmanıza çözüm odağı olabiliriz.

Yolcu uçağı kiralama hizmetini verdiğimiz bazı sektörler

  • Petrol&Gaz, Enerji firmaları,
  • Spor klüpleri,
  • İnşaat firmaları,
  • Madencilik firmaları.
  • Seyahat acenteleri
  • Seyahat acenteleri, seyahat yönetimi firmaları ve tur operatörleri için seri kiralamalar, etkinlikler için taleplere uygun özel uçak kiralama, üst düzey müşterileri için özel jet ve hava araçları kiralama, acil tahliyeler ve iadeler için yolcu uçağı kiralama hizmetleri vermekteyiz.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Personel Taşıma Lojistiği

Firmanızın personellerini tarifelere bağlı kalmadan dünyanın herhangi bir yerine zamanında ulaştırıyoruz.

Sektöre Özel Uçak Kiralama

Petrol&Gaz, Enerji, İnşaat ve Madencilik firmaları için özel uçak kiralama çözümleri.

Lüks ve Güvenli Yolculuklar

MEK JET'in yolcu uçağı kiralama hizmetiyle unutulmaz ve güvenli seyahatlerin keyfini çıkarın.

Hizmetimiz Hakkında Bilgi Almak İçin

Formu Doldurun Size Ulaşalım