Helikopter Kiralama

MEK JET, İş gezileri, özel gün, fotoğraf/video çekimi ve organizasyon vb. taleplerinizde farklı model ve alternatiflerde helikopter kiralama hizmeti sunmaktır. Hizmet verdiğimiz tüm Helikopterler, güvenlik donanımına sahip, tecrübeli uçuş ekipleri ile hizmet vermektedir.

Helikopter pistlerine,otellere,özel mülklere,şehir merkezlerine ve ulaşılması güç yerlere erişim havalimanlarının olmadığı bölgelere konforlu ve hızlı ulaşım sağlamaları yönlerinden dolayı helikopter kiralamak en esnek seçenek haline gelmektedir.MEK JET, iş gezileri,özel gün,fotoğraf video çekimi ve organizasyon vb. Diğer tüm talepleriniz için farklı model ve alternatiflerle VIP helikopter kiralama hizmeti sunmaktadır.Hizmet verilen tüm helikopterler gerekli tüm güvenlik donanımlarına sahip,tecrübeli uçuş ekipleri ile gerçekleşmektedir.Toplantınıza,tatilinize veya özel günleriniz için zaman kaybı yaşamadan konforlu ve keyifli uçuşun tadına varabilirsiniz.

Helikopter kiralama hizmetininin kullanım alanları;

-VIP Transferler

-Kurumsal Organizasyonlar

-Sportif Organizasyonlar

-Şehir Turları

-Film/Fotoğraf Çekimi

-Otellere Transferler

-Evlilik Teklifleri

-Kayak Merkezlerine Transfer

-Düğün Organizasyonları

-Havadan Keşif vb. ihtiyaçlarınıza uygun helikopter kiralamak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Helikopter Ambulans hakkında bilgi almak için;

https://mekjet.com/blog/122-helikopter-ambulans

 

AGUSTA WESTLAND

AIRBUS

BELL

SIKORSKY

MEK JET; uçak kiralama, helikopter kiralama, özel jet kiralama ve ambulans uçak kiralama konularında hizmet vermektedir.