Hakkımızda

MEK JET, güvenlik, kalite ve uygun fiyatlandırma politikası ile müşterilerine 7/24 hizmet vermek üzere kurulmuştur. Tüm uçuş talepleriniz tarafımızca planlanarak en kısa süre içerisinde gerçekleşmektedir. MEK JET, uçuşlarınızda lüks, konfor, güvenlik ve gizlilik içinde seyahat etme, kendi tarifenizi oluşturma ve sizin için değerli olan zamanı dilediğiniz gibi kullanma imkanı sağlar. Kısa, orta uzun ve ultra uzun menzilli rotalar için her tip ve model özel jet ve uçak kiralama filosuna sahiptir. Hizmet verdiğimiz uçak tiplerini sitemiz üzerinden inceleyebilir veya bizimle iletişime geçip uçuşunuz için en uygun uçak tipinin belirlenmesi konusunda bizlerden yardım isteyebilirsiniz.Gerçekleştireceğimiz görüşme sonrası kısa bir süre içerisinde tarafınıza geri dönüş yapılarak uçuş ve fiyatlandırma ile ilgili detaylı bilgi verilecektir. Uçuşu onaylamanız sonrasında gerekli hazırlıklar en kısa süre içerisinde MEK JET tarafından yapılarak özel jetiniz uçuşa hazır sizi bekliyor olacaktır.

Avantajlı uçuşlardan haberdar olmak için web sitemiz üzerinden kayıt olabilir, uygun fiyata keyifli bir uçuş deneyimi yaşabilirsiniz.

MEK JET; uçak kiralama, helikopter kiralama, özel jet kiralama ve ambulans uçak kiralama konularında hizmet vermektedir.