Özel Jet Kiralama

   MEK JET, hizmet vermeye başladığı günden bugüne anlaşmalı olduğu yerli ve yabancı operatör firmalar ile 7/24 iletişim halinde olarak ihtiyaçlarınıza yönelik en uygun özel jet kiralama hizmeti ve fiyat garantisi sunmaktadır. Hizmet verdiğimiz tüm özel jetler düzenli olarak bakım kontrollerinden geçen, bağlı oldukları devlet havacılık otoriteleri tarafından denetlenen, deneyimli uçuş ekibine ve gerekli olan tüm güvenlik donanımlarına sahiptir. Yoğun programlarınızı en hızlı ve konforlu biçimde gerçekleştirme imkanı sağlar. Aynı gün içerisinde farklı ülke ve şehirlerdeki bir çok toplantıya zamanında kolaylıkla katılabilir veya sevdikleriniz ile birlikte keyifli dakikalar geçirerek konforlu seyahat edebilir, zaman kazanabilirsiniz. Özel jet kiralamak iş seyahatleriniz ve diğer tüm seyahat planlarınız için etkin ve esnek çözüm olarak hizmet alabileceğiniz bir seçenek olarak günümüzde tercih edilmektedir.
 
   Özel Jet kiralama hizmeti ile yurt içi veya yurt dışı ulaşmak istediğiniz noktaya sizlerin belirlediği tarife ve diğer tüm özel talepleriniz karşılanarak kolaylıkla seyahat edebilirsiniz. Uçuş öncesi izinlerin alınabilmesi adına gerekli evrakların ulaştırılması ve uçuş hazırlıklarının yapılması ile 1-2 saat içerisinde özel jetiniz kalkış için sizi bekliyor olacaktır. Özel Jet kiralama ilk bakışta maliyetli bir hizmet olarak düşünülebilir. Fakat boş bacak olarak adlandırılan boş uçuşların bulunabilmesi ile birlikte dünyanın herhangi bir noktasında özel jet kiralama hizmetinden uygun fiyatlara yararlanabilmek mümkün. Tarafımıza ilettiğiniz uçuş talepleriniz de öncelikle boş bacak uçuşlar aranmaktadır. Talebinize uygun boş bacak uçuş olmaması durumunda ise uçuş taleplerinize yönelik özel jet tipi belirlenir ve uygun fiyatlandırma yapılarak tarafınıza sunulur. Özel Jet kiralamada uçuş fiyatlandırmaları yapılırken uçuş süreleri üzerinden hesaplanmaktadır. Bu sebepten taleplerinizin tarafımıza ulaşması sonrası uçuş süreleri ve diğer tüm uçuş maliyetleri 10-15 dakika içerisinde hesaplanarak tarafınıza uçuş hakkında ve fiyatlandırma ile ilgili tüm bilgiler iletilir.
 
   İhtiyacınıza yönelik uygun özel jet belirlendikten sonra uçuşu onaylamanız halinde gerekli uçuş izinlerinin alınmasıyla birlikte kalkış yapılabilmektedir. Özel Jet kiralama ile birlikte güvenlik, pasaport ve bagaj kuyruklarında kaybedilen zamanlardan tasarruf ederek kolaylıkla seyahat edebilirsiniz. Özel Jet kiralama hızlı ve konforlu bir seçenek olarak günümüzde spor kulüpleri, uluslararası firmalar, taraftar grupları, siyasi partiler, özel günler ve etkinlikler vb. zamanla yarışılan acil tüm durumlarda sıklıkla tercih edilmektedir. Özel Jet kiralama deneyimini yaşamak için 7/24 bizimle iletişime geçebilir, uygun fiyatlı paylaşımlı özel jet kiralama ve boş bacak uçuşlarımızla ilgili haberdar olmak için web sitemiz üzerinden kayıt olabilirsiniz. Özel Jet kiralama talepleriniz için +90 541 570 99 11 numaralı telefondan veya This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. mail adresimizden dilediğiniz zaman 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

LIGHT JET

 

MID SIZE JET

SUPER MID SIZE JET

 

HEAVY JET

 

MEK JET; uçak kiralama, helikopter kiralama, özel jet kiralama ve ambulans uçak kiralama konularında hizmet vermektedir.