Deniz Uçağı Kiralama

Deniz uçakları karadan ve denizden iniş-kalkış gerçekleştirebilen amfibik hava araçları olarak sınıflandırılmaktadırlar.

Çoğunlukla yaz dönemlerinde tatil beldelerine,  adalara, plajlara veya özel yatlara ulaşım için tercih edilmektedirler. Ülkemizde genellikle güney bölgelerindeki tatile bölgelerinde sıklıkla tercih edilir.

Deniz uçağı kiralamanın sunduğu avantajlardan bir tanesi ulaşmak istediğiniz yere aktarma veya başka bir ulaşım aracına gerek duymaksızın ulaşmaktır.

Yurtiçi veya yurtdışı adalara ve plajlara deniz uçağı kiralama hizmeti ile kolaylıkla seyahat edebilirsiniz. Bu saye de aktarmalar yapmadan ulaşmak istediğiniz noktaya en kısa sürede,konforlu bir şeklide ulaşabilirsiniz.

Deniz uçaklarında fiyatlandırma yapılırken ulaşılmak istenilen noktanın uçuş süresi ve inilecek meydanın bilgisi (karaya veya denize) doğrultusunda sizlere en uygun fiyatlandırma yapılmaktadır. Denize iniş yapılması istenilmesi durumunda sorumlu kaptanın kararları doğrultusunda hava ve deniz koşulları gözetilerek iniş gerçekleşebilmektedir.

Dilerseniz boş bacak avantajlarından veya boş koltuk bulunan paylaşımlı uçuş avantajlarından yararlanarak daha uygun fiyatlara seyahat edebilirsiniz.

Aşağıda sizler için popüler deniz uçağı rotalarını sıraladık;

Ayvalık, İzmir, Çeşme, Alaçatı, Mikanos, Bodrum, Pamukkale, Dalaman, Santorini, Marmaris, Dalaman, Göcek, Antalya, Rodos

Deniz uçağı kiralama hizmetimiz ile ilgili bilgi almak için iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilir ve bilgi alabilirsiniz.

Deniz uçağı kiralama için ulaşabileceğiniz uçuş hattımız ;

+90 541 570 99 11

 

Etiketler: denizuçağı, deniz-uçağı-kiralama, seaplane, seaplane-hire, amfibik-uçak, deniz-uçağı

MEK JET; uçak kiralama, helikopter kiralama, özel jet kiralama ve ambulans uçak kiralama konularında hizmet vermektedir.